Slider
ANSPRECHPARTNER
Slider

Jestesmy do Panskiej dyspozycji:

Stefan Grubmair

Dyrektor zarzadajacy CEO / Konstrukcja

Telefon:  + 43 7764 81430 – 600
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: s.grubmair@nullfruittech.at

Rainer Oberwagner

Dyrektor zarzadzajacy / Kierownik Sprzedazy

Telefon:  + 43 7764 81430 – 200
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: r.oberwagner@nullfruittech.at

Doris Rathmair

Kierownik ksiegowosci i kadry

Telefon:  + 43 7764 81430 – 150
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: d.rathmair@nullfruittech.at oder buchhaltung@nullfruittech.at

Dominik Oberwagner

Mistrz – Mechatronik

Telefon:  + 43 7764 81430 – 550
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: d.oberwagner@nullfruittech.at

Victoria Bauböck

Asystent kierownika sprzedazy

Telefon:  + 43 7764 81430 – 201
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: v.bauboeck@nullfruittech.at

Andrea Goldberger

Einkaufsleitung

Telefon:  + 43 7764 81430 – 599
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: a.goldberger@nullfruittech.at

Theresa Meier

Ksiegowosc / EPD

Telefon:  + 43 7764 81430 – 101
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: th.meier@nullfruittech.at

Rebecca Neiss

Administracja / Sprzedaz

Telefon:  + 43 7764 81430 – 2
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: r.neiss@nullfruittech.at

Valentina Thalbauer

Konstrkcja

Telefon:  + 43 7764 81430 – 601
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: v.thalbauer@nullfruittech.at

Ursula Vogetseder

Administracja

Telefon:  + 43 7764 81430
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: u.vogetseder@nullfruittech.at

Martin Widegger

Przedstawiciel handlowy

Telefon:  + 43 7764 81430 – 250
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: m.widegger@nullfruittech.at

Olga Leitner

Uczen

Telefon:  + 43 7764 81430 – 6
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: o.leitner@nullfruittech.at

Marlene Beck

Uczen

Telefon:  + 43 7764 81430 – 3
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: m.beck@nullfruittech.at

Camilla Reitinger

Uczen

Telefon:  + 43 7764 81430 – 5
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: c.reitinger@nullfruittech.at

Herwig Trilsam

Technik Elektryk

Telefon:  + 43 7764 81430
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: office@nullfruittech.at

Albert Moser

Osoba wszechstronna

Telefon:  + 43 7764 81430
Fax: + 43 7764 81430-15
E-Mail: office@nullfruittech.at

Wir produzieren und entwickeln Maschinen zur Veredelung von Lebensmitteln.
Slider
Image is not available
Slider